Szczegóły filmu „w sam raz”

FILM OKOŁO 15 MINUT – 4000 zł

 

W sam raz – złoty środek Dominika.

Od samego początku założenie było proste – tworzyć przyjemne dla oka filmy ślubne. Tylko co to oznacza ? Moja definicja jest następująca. Film który ogląda się lekko, przedstawia wszystko co istotne, niczego nie pomija, a gdy się kończy, zaskakuje że to już. Wtedy chcesz obejrzeć go ponownie. Taki właśnie jest „W sam raz”.

Film trwa około 15 minut, jest to rozbudowana forma teledysku. To jeszcze więcej Was, klimatu Waszego dnia, energii Waszych gości. Ujęciom towarzyszy kilka utworów muzycznych, które jeśli tylko chcecie, możecie wybrać sami. Film przedstawia wydarzenia począwszy od przygotowań jego i jej, pierwsze spotkanie, ślub aż do zabawy weselnej. Daje on możliwość pokazania tych wydarzeń ze szczegółami, ukrytymi smaczkami które tak lubię wydobywać. 15 minut to fajny czas by przedstawić wszystkie te momenty, nie wydłużając jednak filmu na tyle by stał się męczący. Taki film chętnie obejrzy z Wami rodzina i przyjaciele, będzie on fajnym dodatkiem do spotkania. Wy także chętnie będziecie do niego wracać.

Film otrzymujecie w fizycznej formie na drewnianym pendrive w ozdobnym pudełeczku. Chętnie wykonam dla Was ujęcia z drona jeśli tylko dopisze pogoda, a miejsce Waszego ślubu oraz przyjęcia weselnego nie jest zlokalizowane w zakazanej do lotów strefie. Jestem z Wami przez 8 godzin, towarzyszę Wam od przygotowań, do około trzech godzin w trakcie wesela. Jeśli będziecie chcieli abym został dłużej, każda kolejna godzina kosztuje 200zł. Te trzy godziny nie są jednak bez znaczenia, to na prawdę idealny czas by uchwycić klimat Waszej imprezy, gdy jeszcze wszyscy wyglądają tak jak chcieliby się później widzieć. Dobrym pomysłem jest zaplanowanie dodatkowych atrakcji w trakcie wesela – np. tortu, na godziny wcześniejsze. Będę mógł je wtedy dla Was uwiecznić, a i goście chętniej z nich skorzystają. Później fajnie jest już odpiąć wrotki :).

Pozostaje jeszcze kwestia opcjonalnych nagrań „plenerowych”. Nie są one częścią pakietu, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie każdy ma na nie ochotę i szanuję to. Jeśli jednak chcielibyście spotkać się ze mną raz jeszcze, będę zaszczycony i wykonam dla Was ujęcia z największą przyjemnością. Możecie być spokojni, nie usłyszycie ode mnie komend nawołujących do sztucznego okazywania sobie miłości przed kamerą, nie o to chodzi i proszę nie oczekujcie tego ode mnie. „Plener” pozwala dodać magii, sprawia że film nie jest już tylko reportażem, ale czymś więcej. Dzięki niemu film staje się jeszcze bardziej Wasz, ponieważ to w tych ujęciach najwyraźniej widać uczucie które jest między Wami. Możecie dzięki niemu pokazać także miejsca które są dla Was istotne, co jeszcze bardziej uwypukli Wasz klimat. Może on być także formą spędzania przez Was czasu, bądź odbiciem Waszej pasji. W skrócie, im bardziej naturalnie, tym lepiej. Jak to wygląda pod kątem organizacyjnym ? Plener kosztuje 800zł. Ustalamy dogodny termin, inny niż dzień ślubu i spotykamy się na 2-3 godziny w miejscu w odległości do 150km od Lublina. Jeśli macie ochotę na dalsze wyprawy, ustalimy to indywidualnie.

ZAPYTAJ O TERMIN

Poniżej przykładowy film „W sam raz”. Więcej w zakładce FILMY.

(Visited 998 times, 2 visits today)