Szczegóły filmu „pełna historia”


FILM OKOŁO 45 MINUT – 5000 zł

 

Chwilo trwaj.

Pełna historia to idealny film dla osób które szukają prawdziwej pamiątki. Dla których film ślubny spełnia właśnie taką rolę, by za jakiś czas cofnąć się w czasie i odtworzyć wydarzenia, poczuć chwile dokładnie takimi jakie były.

Dzień ślubu to dzień załamania czasu. Niby doba trwa tyle samo co zwykle, jednak czas pędzi w tym dniu wyjątkowo szybko. Ledwo się obejrzymy, a dzień na który tak długo czekaliśmy mija i zamienia się w zupełnie nową historię. Nie ma w tym jednak powodu do smutku, jest to przecież początek czegoś ekscytującego. „Pełna historia” pozwala zatrzymać czas, zatrzymać chwilę i zachować ją na całe życie. Zachowuje ją bardzo dokładnie, wraz z otoczką, nastrojem, dźwiękiem. Taki właśnie jest ten film – 45 minut wspomnień. Film rozpoczyna się esencją – teledyskiem przedstawiającym skrót Waszej historii. Otrzymacie go także w oddzielnym pliku, by móc wygodnie podzielić się nim z bliskimi. Po nim następują wydarzenia w kolejności chronologicznej – przygotowania, pierwsze spotkanie, błogosławieństwo, ślub. W tej wersji filmu, otrzymacie zarejestrowaną w całości przysięgę, dokładnie taką jaka była, wraz z żywym dźwiękiem. Moment ten rejestruję z dwóch kamer, możecie więc być pewni, że nic nie umknie mojej uwadze. Podobnie jest z Waszym pierwszym tańcem. To kolejna chwila którą będziecie mogli odtworzyć w całości.

Ostatnie jednak czego bym chciał, to tworzyć tak zwane „tasiemce”. Filmy które męczą, są monotonne i ogląda się je tylko raz. Często „tasiemiec” powstaje wraz z rozpoczęciem zabawy weselnej. Wynika to ze specyfiki tego czasu, na pierwszy rzut oka to głównie taniec, jednak tylko na pierwszy rzut oka. W trakcie wesela, dzieje się niezwykle dużo, masa emocji, interakcji międzyludzkich, fajnych, żywiołowych momentów. Łatwo przeoczyć te momenty skupiając się jedynie na przestrzeni tanecznej. W moich filmach nie zobaczysz długich ujęć gdzie kamera zmierza od pary do pary, po chwili takie ujęcia nadają się jedynie do przewinięcia. Dodatkowo większość gości to po prostu krępuje, a przecież wszyscy chcemy żeby dobrze się bawili. W tym czasie można uchwycić o wiele więcej. W trakcie wesela staram się nie być zbyt blisko, nie peszyć uczestników, pozostaję niezauważony dzięki temu widzę i chwytam naturalne momenty.

Realizując film, będę z Wami przez 12h, towarzyszę Wam od przygotowań, aż do końca oczepin. Chętnie wykonam dla Was ujęcia z drona jeśli tylko dopisze pogoda, a miejsce Waszego ślubu oraz przyjęcia weselnego nie jest zlokalizowane w zakazanej do lotów strefie. Choć sam jestem zwolennikiem raczej krótszych form, zrobię wszystko co w mojej mocy by pamiątka którą wybieracie, pomimo swojej długości, wciąż była ciekawym filmem do którego z chęcią będziecie wracać. Film otrzymacie w fizycznej formie na drewnianym pendrive w ozdobnym pudełeczku.

Pozostaje jeszcze kwestia opcjonalnych nagrań „plenerowych”. Nie są one częścią pakietu, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie każdy ma na nie ochotę i szanuję to. Jeśli jednak chcielibyście spotkać się ze mną raz jeszcze, będę zaszczycony i wykonam dla Was ujęcia z największą przyjemnością. Możecie być spokojni, nie usłyszycie ode mnie komend nawołujących do sztucznego okazywania sobie miłości przed kamerą, nie o to chodzi i proszę nie oczekujcie tego ode mnie. „Plener” pozwala dodać magii, sprawia że film nie jest już tylko reportażem, ale czymś więcej. Dzięki niemu film staje się jeszcze bardziej Wasz, ponieważ to w tych ujęciach najwyraźniej widać uczucie które jest między Wami. Możecie dzięki niemu pokazać także miejsca które są dla Was istotne, co jeszcze bardziej uwypukli Wasz klimat. Może on być także formą spędzania przez Was czasu, bądź odbiciem Waszej pasji. W skrócie, im bardziej naturalnie, tym lepiej. Jak to wygląda pod kątem organizacyjnym ? Plener kosztuje 800zł. Ustalamy dogodny termin, inny niż dzień ślubu i spotykamy się na 2-3 godziny w miejscu w odległości do 150km od Lublina. Jeśli macie ochotę na dalsze wyprawy, ustalimy to indywidualnie.

ZAPYTAJ O TERMIN

Ze względu na szacunek do prywatności moich par, nie umieszczam tutaj przykładowego filmu „Pełna historia”. 45 minut to sporo czasu  i prywatnej przestrzeni.

(Visited 868 times, 1 visits today)