Szczegóły filmu „esencja”

TELEDYSK DO 5 MINUT – 3500 zł

 

Esencja – stężony roztwór (w tym przypadku dwóch) związków chemicznych.

Jak wskazuje definicja, esencja to chemia. Chemia między Wami, kipiąca chemia ! Jeśli potraficie prawdziwie oddać się chwili, potraficie docenić magię momentu, głęboko zanurzyć się we wspomnieniach i odłączyć od otaczającego świata, esencja jest dla Was. Esencja to Wy, Wasze uczucie skondensowane w jednym krótkim filmie. Tak krótkim a o takiej wadze. Także dla mnie jest to coś fajnego – prawdziwa pigułka kreatywności.

Esencja to teledysk do 5 minut, o długości utworu muzycznego, lub fragmentów utworów muzycznych – w zależności od pomysłu. Oczywiście, jeśli tylko chcecie, macie wpływ na to jaki to będzie utwór/utwory. Esencja to kluczowe momenty, same najlepsze ujęcia, żadnych półśrodków. Jest to format filmu, który najchętniej obejrzą Wasi znajomi, nie potrzeba planować całego wieczoru na jego obejrzenie a i łatwo go udostępnić. Sami także chętnie będziecie do niego wracać. Ze względu na swoją długość można go mieć zawsze przy sobie, choćby na telefonie. Film jest lekką formą, płynnym skrótem wydarzeń. Jest to podróż przez przygotowania zarówno jego jak i jej, pierwsze spotkanie, sakrament, pierwszy taniec, zabawę i wszystko co wydarzyło się pomiędzy.

Film otrzymujecie w fizycznej formie na drewnianym pendrive w ozdobnym pudełeczku. Chętnie wykonam dla Was ujęcia z drona jeśli tylko dopisze pogoda, a miejsce Waszego ślubu oraz przyjęcia weselnego nie jest zlokalizowane w zakazanej do lotów strefie. Jestem z Wami przez 7 godzin, towarzyszę Wam od przygotowań, do około dwóch godzin w trakcie wesela. To idealny czas by zgromadzić najlepsze ujęcia, gdy jeszcze wszyscy wyglądają tak jak chcieliby się później widzieć, potem wręcz należy odpiąć wrotki :).

Pozostaje jeszcze kwestia opcjonalnych nagrań „plenerowych”. Nie są one częścią pakietu, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie każdy ma na nie ochotę i szanuję to. Jeśli jednak chcielibyście spotkać się ze mną raz jeszcze, będę zaszczycony i wykonam dla Was ujęcia z największą przyjemnością. Możecie być spokojni, nie usłyszycie ode mnie komend nawołujących do sztucznego okazywania sobie miłości przed kamerą, nie o to chodzi i proszę nie oczekujcie tego ode mnie. „Plener” pozwala dodać magii, sprawia że film nie jest już tylko reportażem, ale czymś więcej. Dzięki niemu film staje się jeszcze bardziej Wasz, ponieważ to w tych ujęciach najwyraźniej widać uczucie które jest między Wami. Możecie dzięki niemu pokazać także miejsca które są dla Was istotne, co jeszcze bardziej uwypukli Wasz klimat. Może on być także formą spędzania przez Was czasu, bądź odbiciem Waszej pasji. W skrócie, im bardziej naturalnie, tym lepiej. Jak to wygląda pod kątem organizacyjnym ? Plener kosztuje 800zł. Ustalamy dogodny termin, inny niż dzień ślubu i spotykamy się na 2-3 godziny w miejscu w odległości do 150km od Lublina. Jeśli macie ochotę na dalsze wyprawy, ustalimy to indywidualnie.

ZAPYTAJ O TERMIN

Poniżej przykładowy film „Esencja”. Więcej w zakładce FILMY.

(Visited 609 times, 1 visits today)